Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
!! 17.06.2018 (Jel.) Khanova škola zve nadšence ke spolupráci na překladech návodů pro učitele a rodiče.
! 04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
17.01.2016 (Jel.) Rok 2016 s novými a novějšími krystaly od kolegy Pavla!
17.01.2016 (Jel.) Nabídka knih z oborů matematiky, fyziky, chemie
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#26 18. 07. 2010 23:30 — Editoval jelena (18. 07. 2010 23:33)

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 29942
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   94 
 

Re: Pravidla

Děkuji za názory, zkusím také postupně:

1) podvodné praktiky, ani reakce na takové žádosti, nepodporujeme - v tomto smyslu prosím o doplnění pravidla 9.


2) pochybuji, že někdo z Moderátorů bude mít možnost ihned reagovat na vznik takového tématu. Nepochybuji, že online se najde někdo z  kolegů, kdo umístí do takového tématu standardní ukončující text a nahlásí Moderátorům na uzamčení.

Proto prosím o návrh standardního ukončovacího textu.


3) Obsah uzamčeného tématu - odstranit kontakty na autora. V případě, že autor založí další téma, navrhnout autora na zablokování. Stejně tak i směrem k případné reakce (nabídce).


4) Obsah nových témat neovlivníme - je zde věřejný prostor. Pokud se někomu bude zdat, že téma je v rozporu s představou o tomto fóru, ať to nahlásí Moderátorům.


5) Odborná kvalita stávajícího týmu Moderátorů je natolik vysoká, že je trapné je zatěžovat výchovným působením směrem k uživatelům. Ať se věnuji především odborné urovni místního prostředí. A zasahuji jen, pokud nezbytně nutno. Snad dokážeme bez zbytečných hádek dodržovat pravidla a podporovat jejich dodržení.


6) Pokud se mi něco nelibí, mám možnost se pokusit o změnu, ovšem nemám neomezené možnosti. A, pokud nechci přijit o zdraví a myšlenkovou pohodu, některé aktivity je třeba opustit. Jinak to nejde. Tak jsem opustila real-doučování a vyhybám se jizdě v trolejbusu.


7) Bylo by velmi nevhodné, abychom se pohadali, zejména když všem zůčastněným jde o stejnou věc. Také bych nechtěla, aby kolega Spybot měl pocit, že se nesnažím pochopit jeho zásady. Tomu postoji plně rozumím a plně souhlasím, jen moje možnosti boje za takto správnou věc jsou velmi omezené.

A také nechci svůj čas tady travit věčnou výchovou někoho, komu se až do stadia VŠ výchovy nedostalo.

Proto bych navrhovala debatu v tomto tématu pokračovat pouze ve smyslu návrhu znění pravidel. Problém poctivosti, ubohosti přípravy VŠ specialistů můžeme přesunout do odkazovaných témat v Ostatním.

8) Žádost o doučování, ani nabídky doučování bych nepovažovala za něco, co je v rozporu s myšlenkou fóra. Ale pokud by to vadilo, mohlo by se vymyslit, jak přesouvat (nebo doporučovat využívat) hlavní stranu, kde je nabídka doučování.

Mám pocit, že ovšem pořád opakuji něco, co jsem již řekla. Omluva a děkuji.

------

hluboko OT:

Vážený Admin napsal(a):

...mi doma nejde internet...

Velitelstvo bez vysiláčky?...

Offline

 

#27 18. 07. 2010 23:35 — Editoval Spybot (19. 07. 2010 00:04)

Spybot
Příspěvky: 740
Reputace:   39 
 

Re: Pravidla

↑↑ gladiator01:
Povedal by som, ze tu je rec o pripadnom hadani sa s ludmi, co vymyslaju podvody. No i tak - ospravedlnujem sa, ked ti pripada, ze kricim; to som urcite v plane nemal. Priatelska konverzacia to nie je, no naozaj si nie som vedomy, ze by som na niekoho utocil; ak by to tak bolo, tak by som urcite nekoncil prispevok stylom "maj si svoj nazor, ten moj mi neber, nema cenu sa prekarat", nemyslis?Opat - alebo nieco, co som napisal zle vyznelo, alebo si nieco zle pochopila, no opat nevidim, v ktorom prispevku odsudzujem toto forum.
Je mi samozrejme jasne, ze podvody tu priamo podporovat nikto nechce. Ja len tie podvody nemam rad trocha viac a s niektorymi rieseniami tu nie som spokojny.

Stale som nedostal odpoved na to:
- ci nikomu nevadi, ze uz x-krat spomenute dve-tri vlakna su sice fantasticky zamknute, no stale v nich svieti mikrochipov e-mail
- na fore stale svieti mikrochip
- ci teda ziadosti o pomoc su zakazane, no ponuky nie
- a samozrejme, ako sa to teda bude riesit. Zamykat vsetko, co sa objavi; nechat tieto vlakna zamknute a ostatne mazat alebo...?

E: ↑ jelena: Tak, tento prispevok na moje otazky odpoveda.

Ospravedlnujem sa kazdemu, komu sa zda, ze zachadzam pridaleko a spravam sa nevhodne. To nebolo mojim zamerom.

1, Toto som potreboval pocut.
2, Zalozenim tohto vlakna si zavazne porusil pravidla fora, bod c. 9. Bud si vedomy toho, ze tato komunita ostro vystupuje proti akymkolvek pokusom o organizovanie podvodov, za takuto cinnost Ti preto hrozi trvale zablokovanie pristupu na toto forum. Nieco take? Je to len prvy pokus.
3, Toto som potreboval pocut.
4, Samozrejme.
5, Vychovavatelsku cinnost v skutocnosti od nikoho neziadam - pardon, ak to tak vyznelo. Ide mi len o pevne stanovenie pravidiel.
6, Nikoho neziadam, aby siel do ulic bojovat proti zlocinu. Ide mi len o to, ze udrziavat internetove forum bez podvodnych ponuk je zalezitost par klikov - preto by sa o to mali ludia pokusat. Tym som len vyjadroval nesuhlas s jarrrom, ktory si mysli, ze by sa take vlakna teoreticky mohli nechavat tak.
7, V skutocnosti by bolo prilis, ak by som od niekoho ziadal nejake pochopenie; staci mi len akceptacia. Ked som ozrejmil niektore moje zasady, bolo to len preto, aby som vysvetlil, preco na tuto temu reagujem tak citlivo a zaroven vopred vyslovil ospravedlnenie, ak nieco prezeniem.
8, V ziadostiach o platene doucovanie nevidim problem, opat z niektoreho mojho prispevku vyznel opak?


Per aspera ad astra. In æternum et ultra.

Užitečné vzorce  Užitečné odkazy  Konstrukční úlohy

Offline

 

#28 19. 07. 2010 00:04

Dr. Marlen
Příspěvky: 44
Reputace:   
 

Re: Pravidla

Já myslím, že je tu ještě jedna věc, kterou zde nikdo nezmínil a tou je klasifikace diskutovaných skutků. V této diskuzi jsou všechny žádost či nabídky pomoci při studiu za finanční odměnu charakterizovány jako "podvody." Já se však domnívám, že valná většina z nich by se dala označit spíše za "žádost o doučování." Někdo prostě není schopný porozumět kantorovu výkladu a nechápe ani definice v učebnicích/skriptech, a tak potřebuje, aby mu to někdo, kdo tomu rozumí, vysvětlil.

Mě osobně na tomto jednání nepřijde nic špatného a nemyslím si, že by mělo být zatracováno. Pro mnoho lidí je doučování jediný způsob, jak matematiku pochopit a pokud v tom nejen, že nebudou podporováni, ale dokonce jim v tom bude i bráněno, tak svoji snahu o pochopení matematiky jednoduše vzdají a uchýlí se k jediné alternativě, která jim může pomoci uspět, to jest k podvodům.

Myslím, že bychom se měli zamyslet, zdali je správné a priori odmítat všechny žádosti o pomoc doprovázené nabídkou finanční odměny i přesto, že mohou být motivovány upřímnou snahou porozumět matematice, na čemž já osobně nevidím nic nemorálního.

Co se týče skutečných podvodů (například žádost o napovídání během zkoušky pomocí mobilního telefonu), ty samozřejmě není možné z morálního hlediska schvalovat a na tomto fóru by měli být nemilosrdně trestány.

Offline

 

#29 19. 07. 2010 00:19 — Editoval BrozekP (19. 07. 2010 00:21)

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Pravidla

Pravidla jsem doplnil.

Přidám svůj názor. Těch pár témat na fóru je naprosto zanedbatelný zlomek případů v ČR, kdy se člověk domluví s někým jiným na vzdálené pomoci (vycházím z počtu případů, se kterými jsem se setkal). Pak si také myslím, že řešení podobných podvodů by mělo zůstat na učiteli, který test zadává. Z těchto důvodů je mi jedno, jestli na fóru takové věci budou. Budu se proto řídit názorem většiny uživatelů fóra – téma zamknu. Budu tedy i odstraňovat kontakty v příspěvcích. Samozřejmě na takové téma nejprve někdo musí upozornit zde.

jelena napsal(a):

8) Žádost o doučování, ani nabídky doučování bych nepovažovala za něco, co je v rozporu s myšlenkou fóra.

To určitě, proti takovým případům bych asi i odmítl zasahovat. V souvislosti s tímto bych vyjádřil své podivení nad reputací, kterou udělil lukaszh mikrochipovi. Kdybych chtěl mikrochipovi dávat zápornou reputaci, určitě bych si vybral jiný příspěvek.

↑ Dr. Marlen:

Předpokládám, že se tu bavíme pouze o těch "skutečných podvodech", ne o doučování, vypracování nějakých vzorových příkladů za peníze a podobně.

Offline

 

#30 19. 07. 2010 00:22

Stýv
Vrchní cenzor
Příspěvky: 5465
Reputace:   207 
Web
 

Re: Pravidla

↑ Dr. Marlen: celá tahle diskuze je pouze o podvodech při zkouškách, nikoli o doučování

Offline

 

#31 19. 07. 2010 00:35

Dr. Marlen
Příspěvky: 44
Reputace:   
 

Re: Pravidla

↑ Stýv:

V tom případě stahuji všechny své námitky jako bezpředmětné, jen mi nebyl předmět diskuze úplně zřejmý, jelikož na počátku byly 2 linky od byk7 s poznámkou "nevím, jak to formulovat, ale přece jenom...", přičemž jeden z těch linků mi přišel jako žádost o doučování a druhý jako žádost o pomoc s podvodem a v další diskuzi nebyly již dále rozděleny.

Offline

 

#32 19. 07. 2010 00:44

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Pravidla

↑ Dr. Marlen:

V obou tématech se jedná o pomoc při zkoušce – v jednom je to zmíněné pouze v názvu tématu "Pomoc na skuske!!!", v druhém je to v textu příspěvku "Proto hledam nekoho, kdo by mi pri testu pomohl..."

Offline

 

#33 19. 07. 2010 08:38

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1776
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Pravidla

↑ Spybot:

Stale som nedostal odpoved na to:
- ci nikomu nevadi, ze uz x-krat spomenute dve-tri vlakna su sice fantasticky zamknute, no stale v nich svieti mikrochipov e-mail
- na fore stale svieti mikrochip

Potrestat mikrochipa za reagování na poptávky není možné, protože v pravidlech je tento případ podchycen až ode dneška. A pokud bude pokračovat v urážkách, zabanován bude. Že je jeho email ve starých poptávkách mi nijak extra závadné nepřijde.

↑ jelena:

Velitelstvo bez vysiláčky?...

Jo jo, byl jsem nucen používat pravěké technologie jako například knihy :-).


2+2=4

Offline

 

#34 19. 07. 2010 11:00

mikrochip
Příspěvky: 225
Reputace:   -1 
 

Re: Pravidla

Tak jsem si konečně početl,jelikož jsem byl delší dobu mimo.

Tedy reaguji na některé názory:

1)  ... asi trefím nějakou husu , která zakejhá

2)  ADMIN bez internetu,který by chtěl ostatním zamykat přístup.... no , zajímavé

3) GLADIATOROVI 01....vem si příklad z JELENY (mimochodem moc chytrá dáma !!!) , ta mi napsala
   na e-mail svoje myšlenky,za což se jí KLANÍM

4) a napíši to znova....člověk,který hledá pomoc za peníze je v nouzi a tak si myslí, že za úplatu mu
    spíše někdo pomůže..... JÁ mu pomůžu zadarmo...možná je to podvod,to záleží jak to kdo bere

5)  ono už podvod je , nechat si něco tady řešit a vysvětlovat...neboli kdo není schopen sám řešit
    úlohy,ať tedy nestuduje ????

6)čtěte si po sobě , co napíšete.....je ostuda,když  člověk,vzdělaný ve vysokoškolské matematice dělá
   v textu hrubky na úrovni základní školy

všem,kteří nají rádi počítání bez hranic ZDAR v další práci na tomto fóru !!!!!!


Ni moc, ni bohatství, jen vědění žezla trvají!

Offline

 

#35 19. 07. 2010 11:11

jarrro
Příspěvky: 5187
Škola: UMB BB Matematická analýza
Reputace:   295 
Web
 

Re: Pravidla

↑ mikrochip:to je taký problém mu poslať mail v tichosti a nedráždiť tu druhých ľudí a robiť bordel?


MATH IS THE BEST!!!

Offline

 

#36 19. 07. 2010 11:37

mikrochip
Příspěvky: 225
Reputace:   -1 
 

Re: Pravidla

ale ano...

když sem píší ostatní,tak snad mohu i já vážený(á) JARRO.... nebo ne ???

fórum je snad otevřené pro všechny... i pro ty , co chtějí něco měnit...


Ni moc, ni bohatství, jen vědění žezla trvají!

Offline

 

#37 19. 07. 2010 11:41

Stýv
Vrchní cenzor
Příspěvky: 5465
Reputace:   207 
Web
 

Re: Pravidla

↑ Lukee: Jako majitel webu můžeš kohokoliv zabanovat bez udání důvodu;)

↑ mikrochip: pokud nechápeš rozdíl mezi doučováním a podvodem při zkoušce, je to s tebou hodně špatný

Offline

 

#38 19. 07. 2010 11:45

mikrochip
Příspěvky: 225
Reputace:   -1 
 

Re: Pravidla

no, končím diskuzi.....je to ztráta času,který se dá věnovat užitečnějším věcem...

Čus...


Ni moc, ni bohatství, jen vědění žezla trvají!

Offline

 

#39 19. 07. 2010 11:50

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1776
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Pravidla

↑ Stýv:
Pravda -- můžu. Ale nechci :-).


2+2=4

Offline

 

#40 19. 07. 2010 12:02 — Editoval gladiator01 (19. 07. 2010 12:02)

gladiator01
Místo: Jindřichův Hradec
Příspěvky: 1587
Škola: ZČU FAV - SWI
Pozice: absolvent
Reputace:   53 
Web
 

Re: Pravidla

↑ mikrochip:
ad 5) Samozřejmě ty jsi tak chytrej, že jsi nikdy pomoc nepotřeboval, že ano?
ad 6) A co kdyby jsi si přečetl svůj přispěvek? To je fakt hrůza, např. ta úprava, mezery před čárkou, vícenásobná znaménka...
ad 3) A mělo by to nějaký smysl?

↑ Spybot:
Jestli jsem tě nějak urazila tak to sory, mně jen přišlo, že kvůli dvěma tématům které se tu objevily děláš moc velký humbuk, odsuzuješ celé fórum a chceš kvůli tomu odejít (tak jsem chtěla kolegy trochu ospravedlnit).


Naděje jako svíce jas, potěší srdce štvané, čím temnější je noční čas, tím zářivěji plane.
VIVERE - MILITARE EST (Seneca)
Vím, že nic nevím. - Sokrates

Offline

 

#41 19. 07. 2010 12:04 — Editoval gladiator01 (19. 07. 2010 12:10)

gladiator01
Místo: Jindřichův Hradec
Příspěvky: 1587
Škola: ZČU FAV - SWI
Pozice: absolvent
Reputace:   53 
Web
 

Re: Pravidla

↑ mikrochip:
Když napíšeš něco rozumného, tak proč ne. Ale ty jen dráždíš a vyvoláváš válku.
Jde přece o pověst tohoto fóra. Nikdo nechce, aby si lidé mysleli, že zde podporujeme nějaké podvody a ty tomu svým přístupem moc nenapomáháš.
-----
Už se s tebou nebudu hádat, nemá to opravdu vůbec žádný smysl.


Naděje jako svíce jas, potěší srdce štvané, čím temnější je noční čas, tím zářivěji plane.
VIVERE - MILITARE EST (Seneca)
Vím, že nic nevím. - Sokrates

Offline

 

#42 19. 07. 2010 12:12

mikrochip
Příspěvky: 225
Reputace:   -1 
 

Re: Pravidla

pro GLADIATOR01...

... odsazení  a  mezery dělám ze zvyku, to je bolest lidí co píší programy...

... a takhle píši jen svoje momentální myšlenky a nápady....

... a jak vidím podraždil jsem jen TEBE ... bez úmyslu vyvolávat VÁLKU...


Ni moc, ni bohatství, jen vědění žezla trvají!

Offline

 

#43 19. 07. 2010 12:39

Krezz
Příspěvky: 232
Škola: VŠE FFU
Pozice: student
Reputace:   
 

Re: Pravidla

Ja myslim ze zde bylo uz vse receno, jen k te gramatice. Sam nepisu hacky carky, mam ENG klavesnici a to i v systemu a nehodlam slozite psat hacky a carky nebo ji prepinat (resp. stejne neni na co, kdyz v systemu zadnou CZ zatim nemam, ani neplanuju). Ackoliv rozumim tem z vas co maji svuj rodny jazyk radi a nelibi se jim kdyz ho nekdo takto przni, nemyslim si ze je to podstatne. Ucelem fora je predavat informace a ty se daji predat i bez diakritiky, nejsme tu od toho aby jsme ukazovali jak je cestina hezka.

Jinak souhlasim s nazore ze se tu dela humbuk kvuli par lidem, kteri jsou proste jsou konfliktni, necestni a nechapou rozdil mezi pomoci a podvodem.

Pro mikrochipa, specialne pro nej, pokud chces kazat jak psat, nikdo ti to nebere, ale zaroven nikoho nezajima ze pises programy. Kazes vodu a pijes vino. Pokud chci poucovat a kritizovat mam jit prikladem!

Offline

 

#44 19. 07. 2010 12:53

Cheop
Místo: okres Svitavy
Příspěvky: 7942
Škola: PEF VŠZ Brno (1979)
Pozice: důchodce
Reputace:   369 
 

Re: Pravidla

↑ Krezz:
K tomu slovnímu projevu:
Nevadí mi , že někdo nepoužívá diakritiku, ale hrozně mně vadí když v tématu VŠ, SŠ někdo napíše např.
vyplívá čili neumí česky (slovensky)


Nikdo není dokonalý

Offline

 

#45 19. 07. 2010 13:08

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
Web
 

Re: Pravidla

Prosím, zkusme tu trochu udržovat pořádek. Konstruktivní diskuse o přesné formulaci 9. pravidla je jistě vítaná.
* Upozornění na hrubky a připomínky k formátování textu  -- pokud se vám to chce psát, tak lépe soukromým kanálem. Chyby děláme všichni.
* Že je někdo chytrej se sem taky nemusí psát, od toho jsou reputace. Pokud má dotyčná vypnuté reputace, lze užít třeba téma O nás nebo třeba Poděkování v sekci Ostatní.

↑ Krezz: To osmé pravidlo schválně začíná slovy "je-li to technicky možné".


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#46 19. 07. 2010 15:13

gladiator01
Místo: Jindřichův Hradec
Příspěvky: 1587
Škola: ZČU FAV - SWI
Pozice: absolvent
Reputace:   53 
Web
 

Re: Pravidla

↑ mikrochip:
Já ti to neberu (začal jsi si ty) a nevím co tvůj styl psání příspěvků má společného s tím, že píšeš programy. Tady na fóru je hromadu programátorů (včetně mně) a všichni píšou normálně.

↑ Kondr:
Toto je poslední příspěvek. Už budu mlčet.


Naděje jako svíce jas, potěší srdce štvané, čím temnější je noční čas, tím zářivěji plane.
VIVERE - MILITARE EST (Seneca)
Vím, že nic nevím. - Sokrates

Offline

 

#47 19. 07. 2010 15:16 — Editoval Spybot (20. 07. 2010 00:08)

Spybot
Příspěvky: 740
Reputace:   39 
 

Re: Pravidla

↑ Lukee:

Že je jeho email ve starých poptávkách mi nijak extra závadné nepřijde.

Mne ano. Ako som uz dvakrat pisal, vdaka tomu sa ani nemusi zakladat vlakno nove. Staci ked si nejaky "ziadatel" najde stare a v nom e-mail velmi ochotneho cloveka, ktoreho bez problemov skontaktuje. Opat - je tu rozdiel v tom, ci ponukam uskutocnenie podvodu alebo on ziadam? Z ↑ jeleninho: prispevku som vyrozumel, ze nie↑ mikrochip:
Nerobi problem, ze pisem po slovensky? Pochopis uz raz a navzdy, co sa snazim(e) povedat?
1, Podobne, no ako vidim, uz sa stalo.

2, Brilantny argument, diskusia tymto pada; ako je mozne, ze som si to predtym nevsimol?

4, Iste, rovnako su podla teba v nudzi aj ti, co sa vyvazaju na Ferrari a do skoly chodia akurat na skusky a dat si podpisat index. Rychlo im pomoz, k diplomu by sa inak nedostali! Clovek, co hlada pomoc za peniaze je slaby, bezohladny, drzy a bezhranicne sebecky. Mozno je to podvod?! Vies ty vobec, co je to podvod?! Umyselne klamanie s jedinym cielom - vlastneho prospechu a na ukor druhych, to je podvod. Mame tu umyselne klamanie - podvadzanie, za cielom vlastneho prospechu - spravenia skusky a na ukor druhych - spolocnosti a cestne studujucich ludi, ktori budu kvoli takym ako ty vyzerat horsi. Ci si racil vymysliet inu definiciu, ktorou by si pred vlastnym svedomim obhajil svoje konanie?

5, Tak tupy argument povacsinou pocujem len, ked ho niekto vymysli z recesie. Ludia, co si tu nieco nechavaju vysvetlovat maju obvykle jednu dolezitu vec - volu. Volu chapat, ucit sa, snazit sa (vzdy aspon jedno). Povedz mi, co z toho maju ludia, ktori si dva dni pred skuskou zaumienia, ze nic nechapu a ze tu skusku "jednoducho musia spravit"? Tazko sa clovek niekam dostane, ak sa nebude chciet splhat po ramenach inych, ochotnych ludi. Ako inak by sa dostal hore? Rebrikom? Pamataj si, kazdy rebrik niekde konci a cim vyssie sa po nom vysplhas, tym bude vratkejsi - a je jedno, ci ti ho niekto zdola drzi.

6, Tak tento bod neberiem vazne, vedel si, napriklad, ze za kazdou ciarkou ide medzera? Ze bodka ukoncuje vetu? Ze veta sa vzdy zacina velkym pismenom? Ze ziadne ......., ........., ci .. neexistuje a jedinou spravnou formou troch bodiek su...tri bodky? Ako sa mozes tak bez hanby vyjadrovat o pisomnom prejave inych, ked ty sam, robis take evidentne chyby, zhodou okolnosti, na urovni zakladnej skoly?


Per aspera ad astra. In æternum et ultra.

Užitečné vzorce  Užitečné odkazy  Konstrukční úlohy

Offline

 

#48 19. 07. 2010 16:00

jarrro
Příspěvky: 5187
Škola: UMB BB Matematická analýza
Reputace:   295 
Web
 

Re: Pravidla

↑ Spybot:čiže tebe ide o to zabrániť podvodu prostrdníctvom kontaktov z fóra potom by tu každý musel zakázať ,aby mu poslali mail alebo sa ani neregistrovať podvodník kľudne môže spísať databázu všetkých aktívnych členov fóra a písať im kým sa niekto ako Mikrochip rozhodne ho v tom podporovať preto ma nepresvedčíte,že existuje lepšie riešenie ako také príspevky srdečne ignorovať


MATH IS THE BEST!!!

Offline

 

#49 19. 07. 2010 16:35 — Editoval Spybot (20. 07. 2010 00:07)

Spybot
Příspěvky: 740
Reputace:   39 
 

Re: Pravidla

Ano, to moze urobit. A kym ho niekto nenahlasi, nikto mu v tom nezabrani. Ale no a co? Mne ide o to, aby sa robilo to, co sa da. Teda, preco nemozme urobit aspon to, co mozme? Ked to neriesi vsetky moznosti, radsej neurobme nic? Toto ignoranstvo ludi ma udivuje a udivuje ma, ze to uz pisem tretikrat. Nehnevaj sa, no naozaj nikdy nepochopim tento Tvoj pristup. Vo svete sa kradne, podvadza, vrazdi, tak sa kaslime na vsetko, ved co uz proti tomu mozme?! Kam sa mame dostat, ak k tomu budeme pristupovat takto "pohodlne"?

Kazdopadne, slubujem, ze v tomto vlakne tieto veci uz rozvadzat nebudem, nema to zmysel; je to, bohuzial, aj vec subjektivnych pocitov.
Ku vseobecnej spokojnosti mi uz chyba len, Lukee-ho odpoved na otazku polozenu ↑ vyssie:.


Per aspera ad astra. In æternum et ultra.

Užitečné vzorce  Užitečné odkazy  Konstrukční úlohy

Offline

 

#50 20. 07. 2010 00:49

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 29942
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   94 
 

Re: Pravidla

Zdravím vás,

navrhuji dodržet pokyn váženého Moderátora ↑ Kondr: a ukončit debatu v tomto tématu, jelikož:

- pravidlo č. 9 je formulováno a je do pravidel zařazeno. K formulaci žádná poznámka nebyla. Děkuji ↑ BrozekP: za doplnění.

Ještě prosím v tématech od soshelp a to druhé odstranit kontakty.

Proto již máme řádný a jednoznačný podklad, že podvodné praktiky ignorovány ani podporovány nebudou.

Postupy, jak se bude zacházet s takovým tématem, jsme naznačili. Věřím, že téma bude ignorováno od ostatních kolegů, pokud již bude označeno za vyřešené a nahlášeno Moderátorovi na uzamčení, promazání apod.

Způsob získání mailových kontaktů a obsah mailů ovlivnit nemůžeme - ovšem, jak je zřejmé  z těchto příspěvků, na požadavky vzdálené pomoci žádná reakce od kolegů nebyla. Potom už si každý musi zvážit, jak a na který mail odpovídá.

Věřím, že kolega Spybot bude mít přiležitost si ověřit, že s dodržením pravidla č. 9 se myslí vážně (a také doufám, že toto pravidlo bude potřeba minimálně).

Pro ostatní zde otevřené problémy lze najit buď další témata nebo to vyřešit mimo forum přes jiné komunikační prostředky.

Téma označím za vyřešené. Děkuji.

----------------------

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson