Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
!! 17.06.2018 (Jel.) Khanova škola zve nadšence ke spolupráci na překladech návodů pro učitele a rodiče.
! 04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
17.01.2016 (Jel.) Rok 2016 s novými a novějšími krystaly od kolegy Pavla!
17.01.2016 (Jel.) Nabídka knih z oborů matematiky, fyziky, chemie
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

• Hlavní strana
  • » Ostatní
  • » Základy fyzikální chemie FS ČVUT (entropie, entalpie, volná entalpie) (TOTO TÉMA JE VYŘEŠENÉ)

#26 05. 01. 2010 07:30

FliegenderZirkus
Škola: RWTH Aachen
Reputace:   25 

Re: Základy fyzikální chemie FS ČVUT (entropie, entalpie, volná entalpie)

↑↑ jelena:
Možná jsem na to přišel, problémem asi bude nedostatečná programátorská (nebo html či jak se to dělá) zdatnost tvůrců testu, teoreticky totiž skutečně mohou být správné dvě odpovědi, jenže "radiobutton" takovou volbu neumožňuje, takže jsem o tom nejdřív vůbec nepřemýšlel.
Do které lékové skupiny patří Neuruppin nevím, protože kromě města v Německu a výrobce práškových hasicích přístrojů jsem nic nenašel a te´d na to z pochopitelných důvodů nemám čas.
Radost a užitek mi snad přinese složený test, na rozmanitost výrazů a vztahů půjdu radši do divadla. :-)

#27 05. 01. 2010 13:14

FliegenderZirkus
Škola: RWTH Aachen
Reputace:   25 

Všem zúčastněným naposledy děkuju za pomoc, test dopadl nad očekávání dobře, mám 12 bodů z 12. :-) Na výpočet jsem dostal látkovou bilanci při spalování amoniaku, což je pár lineárních rovnic a konec, takže docela štěstí, žádná termodynamika.

#28 05. 01. 2010 15:53

jelena
Jelena
Místo: Opava
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   90 

↑ FliegenderZirkus:

"nad očekávání" - se rozumí, že jsme to nečekali? No jak kdo - do elitních jednotek si nezařazuji nikoho, kdo by nebyl vnitřně odhodlán, neboť účelem je radost a užitek:-)

Sice nakonec to bylo převažně přes trojčlenku, ale Moore měl také radost, že byl čten. Jmeném týmu blahopřeji a přeji další zdary do budoucích testů, zápočtů a zkoušek všem účastníkům debaty (i mimo debatu) :-)

• Hlavní strana
  • » Ostatní
  • » Základy fyzikální chemie FS ČVUT (entropie, entalpie, volná entalpie) (TOTO TÉMA JE VYŘEŠENÉ)

Zápatí