Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
!! 17.06.2018 (Jel.) Khanova škola zve nadšence ke spolupráci na překladech návodů pro učitele a rodiče.
! 04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
17.01.2016 (Jel.) Rok 2016 s novými a novějšími krystaly od kolegy Pavla!
17.01.2016 (Jel.) Nabídka knih z oborů matematiky, fyziky, chemie
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 24. 11. 2007 00:04

Kondr
Moderátor
Místo: Linz, Österreich
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
Web

Online help 24/7

jelena napsal(a):

atramka napsal(a):

Ahojky,Jeleno,nebo kdokoli,máte icq?mohli byste mi ho dát?pls?já totiž mo cnemám přehled jestli tu někdo či neni?!tak bych se vás zeptala na ajsku rovnou ..jo?

Abych rekla pravdu, tak mam jak ICQ, tak Skype, ale nemam casovou moznost resit pres tyto komunikacni prostredky, pokud si to ovsem sama nejak nenaplanuji.

Kdo je Online - zjistis, kdyz se podivas na znacku pod jmenem (tucne tam razi Online), (ted jsem lina kontrolovat, zda to bylo mozne menit v nastavenich uzivatele). 

Mam za to, ze se tady na otazky reaguje docela rychle, ale mame ten nepekny zvyk psat spise v hodinach vecernich az nocnich (az na nasi kolegyni Ivanu, kterou obdivuji, ze je schopna po 6. hodine ranni napsat neco kloudneho :-)
Proto nenechavat otazky na posledni okamzik (ze to rikam zrovna ja) a pokud neco zadas vecer, tak je docela velka nadeje na objeveni vysledku do rannich hodin.

Jinak poprosime Moderatora o presun teto diskuse do jine casti fora, tady to nema co delat. Dekuji a zdravi :-) Jelena

BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

#2 24. 11. 2007 00:23

Kondr
Moderátor
Místo: Linz, Österreich
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
Web

Re: Online help 24/7

Moderátor udělal, co bylo v jeho moci... normální přesouvání příspěvků žel bohu možné není (možná to může dělat admin, ale s takovou prkotinou jsem ho nechtěl otravovat).

BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

#3 24. 11. 2007 00:29

jelena
Jelena
Místo: Opava
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   89 

Re: Online help 24/7

Dekuji a zdravim v tuto pozdni (jak pro koho :-) hodinu :-)

Zápatí