Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
🔒 23. 3. 2019 Přešli jsme na HTTPS. Prosíme o kontrolu funkčnosti fóra.
!! 17.06.2018 (Jel.) Khanova škola zve nadšence ke spolupráci na překladech návodů pro učitele a rodiče.
! 04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
17.01.2016 (Jel.) Rok 2016 s novými a novějšími krystaly od kolegy Pavla!
17.01.2016 (Jel.) Nabídka knih z oborů matematiky, fyziky, chemie
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 09. 06. 2008 23:34 — Editoval lopson (09. 06. 2008 23:37)

lopson
Reputace:   

Přijímačky - díky :-)

Ahoj,

tak rád bych Vám všem, kteří jste mi tu pomáhali s matikou, poděkoval. Dělal jsem přijímačky na VŠE - finance. Aaa v matice jsem to dal na 100%. Tak díky moc ještě jednou, protože bez Vaší pomoci bych to určitě nedal. Dostal jsem se přesně tam, kam jsem chtěl.

Můj dík patří zejména uživatelům:

( Jelena a Plisna ) --> za půlnoční počítání a perfektní výklady !!!
... a dalším

Díky :-)

#2 10. 06. 2008 00:30

plisna
Místo: Brno
Reputace:   

Re: Přijímačky - díky :-)

urcite budu mluvit i za jelenu, kdyz reknu, ze mame velkou radost z tveho uspechu! dovednosti ne jenom z matematiky, ktere jsi na tomto foru ziskal, urcite bohate vyuzijes pri dalsim studiu. :)

#3 10. 06. 2008 00:33

jelena
Jelena
Místo: Opava
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   89 

Kolego ↑ lopson: :-) ,

srdecne zdravim v tuto populnocni hodinu, dekuji za krasnou zpravu a blahopreji k uzasnemu vysledku :-) :-) :-)

Ted mohu zcela klidne spat, jelikoz finance budou v dobrych rukou. Verim, ze po studiich zvoleneho oboru VS a behem dalsiho profesniho rustu ucinis pro nas klidny spanek maximum.

A pokud behem studia prece jen bude neco potreba, co budu moci poskytnout, ver, ze klidny spanek pujde stranou a urcite se zapojim :-)

Take verim, ze posilnis rady tech, kdo pomaha ostatnim, nebot takova zkusenost z prijimacek na VSE se velice ceni a vysledek - vsechna cest :-)

Uzij si leta a hodne zdaru :-)

A zcela souhlasim s kolegou plisna, ktery opet odpovedel driv :-)

#4 10. 06. 2008 17:10

lopson
Reputace:   

Říká se, že na ekonomkách je lehká matika, tak jsem zvědav.

A do vašich řad doufám zavítám, ale nejsem tak rychlý jako vy, kteří to máte v malíku. :-)

Aaaa na politiku to fakt nevidím. Ne že bych třeba nechtěl něco zkusit udělat pro stát, ale když vidím ty "padouchy", kteří se jen hádají a nejsou se schopni domluvit... tak fakt ne. Nerad se hádám. :-)

Zápatí