Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
!! 17.06.2018 (Jel.) Khanova škola zve nadšence ke spolupráci na překladech návodů pro učitele a rodiče.
! 04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
17.01.2016 (Jel.) Rok 2016 s novými a novějšími krystaly od kolegy Pavla!
17.01.2016 (Jel.) Nabídka knih z oborů matematiky, fyziky, chemie
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 05. 08. 2019 20:13

Durin
Zelenáč
Pozice: Student
Reputace:   

Aký odbor?

Ahoj.

Chcel by som poprosiť o radu ak má niekto nejaké informácie alebo skúsenosti s Leteckou fakultou TU v Košiciach.
Premýšľam nad bakalárskym odborom Avionické systémy. Nemôžem však nájsť aspoň nejaký študijný plán alebo aspoň aké predmety sa absolvujú v 1. ročníku. Taktiež mi nie je jasné či je tento odbor zameraný viac manuálne ako napr. Prevádzka lietadiel... tomu by som sa najradšej vyhol. Zaujal ma ešte odbor Riadenie leteckej dopravy.
Celé študium na LF je pravdepodobne viacmenej založené na matematike a fyzike preto píšem sem.

#2 06. 08. 2019 13:39

Ferdish
Škola: PF UPJŠ, ÚEF SAV
Pozice: postdok
Reputace:   45 

Re: Aký odbor?

Študijné plány jednotlivých odborov IMO patria medzi interné dokumenty fakulty, preto ich voľne na webe nemôžeš nájsť, aspoň teda nie v aktuálnom znení.
Podarilo sa mi nájsť plány z akademického roku 2008/2009, ale nakoľko sú zhodné so súčasnými, to neviem. Keď tak k nahliadnutiu tu: https://docplayer.cz/43591095-Informaci … kulta.html

Pre bližšie informácie bude zrejme vhodné kontaktovať priamo fakultu, prípadne sledovať ich web a tiež kalendár podujatí, č nebudú mať napr. Deň otvorených dverí alebo iné informačné podujatia pre študentov SŠ. Keďže sa budeš na štúdium hlásiť až o rok, máš ešte relatívne dosť času :)

Zápatí